Agregat skraplający Cubigel CMPT12RA4N bez zbiornika
Cena regularna:
Cena (EUR): 454,79 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Cubigel CMPT12RA4N
Szeroka gama agregatów skraplających Cubigel wyposażonych w hermetyczne sprężarki Cubigel serii P. Agregaty o pojemności cylindra od 12,50 do 18,00 cm3, przeznaczone do zastosowań w aplikacjach: HBP, HMBP, LMBP, LBP dla czynników chłodniczych R134a, R290, R404A. Urządzenia przystosowane także do pracy w warunkach temperatur tropikalnych do +43°C.
Zastosowanie agregatów skraplających CP:
- chłodziarki
- zamrażarki
- schładzarki butelek/puszek
- zamrażarki do lodów
- automaty sprzedażne
- dystrybutory napojów
- dystrybutory piwa
- wytwornice lodu
- pompy ciepła
- inne aplikacje chłodnicze
Zalety agregatów skraplających CP:
- wysoka trwałość i niezawodność (meble chłodnicze)
- dostępne wersje energooszczędne o wysokiej efektywności
- wersje z czynnikiem chłodniczym R290
- specjalnie dobrany zakres efektywnej pracy
- przeznaczone do pracy do temp. otoczenia +43ºC
- do wielu zastosowań chłodniczych
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | CMPT12RA4N |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -25℃/+10℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 2045 W |
| Wydajność chłodnicza (-15℃/+55℃) | 958 W |
| Pojemność skokowa | 12,05 cm³ |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 8,1 mm |
| Średnica rury tłocznej | 6,5 mm |
| Objętość zbiornika cieczy | brak |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 1 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 300 mm |
| Waga | 28,90 kg |

