Agregat skraplający Cubigel CMS26TB3N
Cena regularna:
Cena (EUR): 760,03 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Cubigel CMS26TB3N
Szeroka gama agregatów skraplających Cubigel wyposażonych w hermetyczne sprężarki Cubigel serii S. Agregaty o pojemności cylindra od 18,10 do 38,00 cm3, przeznaczone do zastosowań w aplikacjach: HBP, HMBP, LMBP, LBP dla czynników chłodniczych R134a, R290, R404A. Urządzenia przystosowane także do pracy w warunkach temperatur tropikalnych do +43°C.
Zastosowanie agregatów skraplających CS:
- duże chłodziarki i zamrażarki
- urządzenia chłodnicze dla supermarketów
- chillery
- pompy ciepła
Zalety agregatów skraplających CS:
- wysoka trwałość i niezawodność (meble chłodnicze)
- dostępne wersje energooszczędne o wysokiej efektywności
- wersje z czynnikiem chłodniczym R290
- specjalnie dobrany zakres efektywnej pracy
- przeznaczone do pracy do temp. otoczenia +43ºC
- do wielu zastosowań chłodniczych
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | CMS26TB3N |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -25℃/+10℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 3668 W |
| Wydajność chłodnicza (-15℃/+55℃) | 1853 w |
| Pojemność skokowa | 25,93 cm³ |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica zaworu ssawnego | 5/8" |
| Średnica zaworu cieczowego | 3/8" |
| Objętość zbiornika cieczy | 2,4 l |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 1 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 300 mm |
| Waga | 43,70 kg |

