Agregat skraplający Embraco UNEK2150GK R404A/R507/R452A
Cena regularna:
Cena (EUR): 451,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Embraco UNEK2150GK
Embraco UNEK2150GK to wydajny agregat skraplający, który charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i wibracji oraz najwyższą niezawodnością w trudnych warunkach pracy przy temperaturze otoczenia do 43°C. Przeznaczony do zastosowań komercyjnych, takich jak zamrażarki, witryny eksponujące oraz kostkarki do lodu. Osiąga dokładną wydajność chłodniczą 0,40 kW przy bardzo niskich temperaturach odparowania (-25/32 °C R404A).
Zastosowanie:
-
Zamrażarki
-
Witryny eksponujące
-
Kostkarki do lodu
Embraco UNEK2150GK to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, zapewniające niezawodność i efektywność w chłodzeniu
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Embraco |
| Model | UNEK2150GK |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507/R452A |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 546 W |
| Wydajność chłodnicza (-25℃/+54,4℃) | 481 W |
| Pojemność skokowa | 12,11 cm³ |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 3/8" |
| Średnica rury tłocznej | 1/4" |
| Objętość zbiornika cieczy | 1,1 l |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 1 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 254 mm |
| Waga | 20,00 kg |

