Agregat skraplający Embraco UNJ2192GJ R404A/R507/R452A
Cena regularna:
Cena (EUR): 734,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Embraco UNJ2192GJ
Embraco UNJ2192GJ to wysoce wydajny agregat skraplający, który charakteryzuje się wyjątkową efektywnością energetyczną oraz niskim wpływem na środowisko. Zasilany jednofazowo, ten efektywny agregat skraplający wyróżnia się swoimi niezwykle niewielkimi wymiarami oraz obniżonym poziomem hałasu, co nie przeszkadza w jego precyzyjnym działaniu. Oferuje kompetentną wydajność chłodniczą wynoszącą 0,92 kW przy -25/32 °C R404A.
Zastosowanie:
-
Lodówki
-
Zamrażarki sklepowe
-
Witryny mrożonek
-
Okna wystawowe
Embraco UNJ2192GJ to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, zapewniające niezawodność i efektywność w chłodzeniu.
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Embraco |
| Model | UNJ2192GJ |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507/R452A |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 1198 W |
| Wydajność chłodnicza (-25℃/+54,4℃) | 919 W |
| Pojemność skokowa | 26,11 cm³ |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica zaworu ssawnego | 1/2" |
| Średnica zaworu cieczowego | 3/8" |
| Objętość zbiornika cieczy | 2,3 l |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 1 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 275 mm |
| Waga | 36,20 kg |

