Agregat skraplający Panasonic iCOOL 7 MHP
Cena regularna:
Cena (EUR): 5 910,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Panasonic iCOOL 7 MHP (R449A -10/32°C= 1,13-7,11 kW)
iCOOL to modułowe rozwiązanie inwerterowego agregatu skraplającego, które pozwala zaoszczędzić czas podczas instalacji i uruchomienia, dzięki fabrycznemu dostosowaniu urządzenia do potrzeb użytkownika.
Możliwość płynnej regulacji wydajności w szerokim zakresie oraz zgodność z wieloma czynnikami chłodniczymi, pozwala na stosowanie tych urządzeń w każdym komercyjnym systemie chłodniczym, zapewniając wydajność chłodniczą już od 500 W.
Dzięki bardzo prostemu interfejsowi użytkownika, niskiemu zużyciu energii, szybkiemu uruchomieniu i łatwej konserwacji, iCOOL jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów ogólnospożywczych, chłodni restauracyjnych, stacji paliw, sklepów spożywczych, urządzeń do chłodzenia mleka lub wytwarzania lodu.
Zalety:
- Kompletny zakres wydajności kompaktowych agregatów skraplających do zastosowań z wieloma parownikami
- Znaczne oszczędności energii vs. ON / OFF
- Cicha praca agregatów dzięki:
- inwerterowej sprężarce,
- wentylatorom typu EC oraz
- 6-płaszczyznowej izolacji dźwiękochłonnej komory sprężarki
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | iCOOL 7 MHP |
| Czynnik chłodniczy | R448A / R449A / R134a / R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15 ~ 5 |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+32℃) | 1,13 - 7,11 kW |
| Zasilanie | 380-415V / 3~ |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 3/4" |
| Średnica rury tłocznej | 3/8" |
| Objętość zbiornika cieczy | 7,1 dm³ |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 1 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 630 mm |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 760 x 1140 x 439 mm |
| Waga | 135,0 kg |

