Agregat skraplający Tecumseh Silensys® SILAGD4612Z TZ 15622W (dla R404A -10/+32℃)
Cena regularna:
Cena (EUR): 8 388,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Tecumseh Silensys® SILAGD4612Z TZ R449A, R448A, R452A, R404A
Cichy agregat skraplający nowej generacji firmy Tecumseh Europe typu „SILENSYS® VERSION 3” jest jeszcze bardziej wydajny
i efektywny we wszystkich zakresach. Urządzenie wyposażone jest w cichobieżny wentylator skraplacza , regulator obrotów
wentylatora skraplacza , presostat WC/NC , grzałkę karteru , wziernik , pochłaniacz wilgoci , główny wyłącznik elektryczny.
Spójna obudowa pozwala na montaż agregatu na dachach bez wykonywania jakichkolwiek dodatkowych zadaszeń.
Zalety agregatów z serii Silensys®:
- Akustyka
Silensys® to ultra cichy typoszereg, pozostający wciąż rynkowym wzorcem akustyki. W stosunku do poprzedniej wersji obniżono moc akustyczną o minimum 50% dla wielkości S, M, L [-3 dB(A)] oraz 75% dla wielkości XL [-6 dB(A)]. - Sprawność energetyczna
Sprężarki tłokowe zostały uzupełnione przez dwie technologie “wysokiej sprawności” HE (High Efficiency), czyli sprężarki rotacyjne i scroll. Dodając do tego wentylatory EC w większości modeli, Tecumseh wychodzi naprzeciw nowym wymaganiom redukcji zużycia energii. - Trwałość i niezawodność
Agregaty skraplające Silensys® są produkowane z komponentów najwyższej jakości przy rygorystycznym procesie montażu. Silensys® jest zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach otoczenia z wysoką temperaturą włącznie. - Instalowanie i serwis
Wyposażenie i funkcjonalność nowych agregatów Silensys® zostały jeszcze bardziej poprawione w celu dalszego ułatwienia montażu i serwisu. Poprawiono także zagadnienia bezpieczeństwa.
Wprowadzone udogodnienia:
- Szyna montażowa DIN powiększona dla łatwego montażu dodatkowych komponentów
- Możliwość montażu na ścianie lub posadzce (dla wielkości S i M)
- Blokada otwartych o 90° drzwi
- Wzmocnienie zabezpieczeń elektrycznych:
- Bezpiecznik obwodu zasilania
- Dodatkowy bezpieczniik obwodu wentylatora EC
- Wewnętrzne lub zewnętrzne zabezpieczenie termiczne sprężarki
- Zawór serwisowy na zbiorniku cieczy dla zgromadzenia czynnika podczas serwisu
- Łatwy dostęp przez demontowalny panel frontowy (modele M, L, XL)
Zastosowanie agregatów Silensys®:
- Komory chłodnicze i mroźnicze
- Komory fermentacyjne
- Witryny chłodnicze
- Szafy chłodnicze i mroźnicze
- Wytwornice lodu i lodów
- Przechowywanie wina
Segmenty stosowania agregatów Silensys®:
- Lokalne sklepy spożywcze (małe supermarkety, stacje benzynowe, piekarnie, masarnie, delikatesy, cukiernie, lodziarnie, sklepy rybne…)
- Supermarkety
- Inne (np. kwiaciarnie, winiarnie, bary piwne, kuchnie zbiorowego żywienia, biomedycyna, kostnice itp.)
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Tecumseh Europe |
| Model | Silensys® SILAGD4612Z TZ |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R449A/R452A/R448A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -20℃/+15℃ |
| Wydajność chłodnicza (-15℃/+32℃) | 12544 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+32℃) | 15622 W |
| Zasilanie | 400V/440V |
| Częstotliwość zasilania | 50/60 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 34,9 mm (1 3/8") |
| Średnica rury tłocznej | 22,2 mm (7/8") |
| Objętość zbiornika cieczy | 12,0 l |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 2 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 500 mm |
| Waga | 253,0 kg |

