Anemostat, zawór powietrzny nawiewny SR-S Ø100 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Anemostat, zawór powietrzny nawiewny SR-S Ø100 mm
Charakterystyka produktu:
- przeznaczony do montażu sufitowego na kanałach wentylacyjnych;
- łatwa regulacja wypływu powietrza poprzez obrót części środkowej;
- nakrętka blokująca umożliwiająca nastawę minimalnej szczeliny;
- specjalna konstrukcja zapewniająca niski poziom hałasu;
- wysoka jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo;
- szybka i łatwa instalacja;
- atest NIZP-PZH.
Materiał i kolorystyka:
- blacha stalowa ocynkowana;
- malowane w kolorze RAL 9003
Dane techniczne
| Średnica | 100 mm |
| Zakres regulacji przepływu | 10-250 m³/h |
| Wymiar ØA | 98,4 mm |
| Wymiar ØB | 125,3 mm |
| Wymiar ØC | 93,0 mm |
| Wymiar ØE | 139,5 mm |
| Wymiar L | 39,0 mm |
| Wymiar L1 | 48,5 mm |
| Wymiary opakowania | 48 cm x 15 cm x 15 cm |
| Waga | 0,27 kg |

