Bruzdownica AGP CG150
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bruzdownica AGP CG150
Mocna bruzdownica ścienna, o mocy 2500 W, o maksymalnej głębokości cięcia 50 mm i szerokości 47 mm.
- Silnik o mocy 2500 W zapewniający łatwą pracę w najtrudniejszych warunkach
- System wymiany tarcz Quick-Change
- Pełny zestaw elementów dystansowych
- Przełącznik typu Halla, który jest całkowicie wodoodporny i pyłoszczelny
- Lampka kontrolna LED do optymalizacji wydajności cięcia z ostrzeżeniem o przeciążeniu i przegrzaniu
- Silnik wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, w tym łagodny rozruch
- Wbudowany laser pomaga operatorowi w tworzeniu spójnych prostych cięć
- Opcjonalny system prowadnic zapewnia maksymalną wygodę i ogranicza błędy ludzkie.
Dane techniczne
| Model | CG150 |
| Moc | 2500 W |
| Napięcie, częstotliwość | 220-240 V~ 50-60 Hz |
| Zakres obrotów min -1 | 6500 |
| Max. Średnica tarczy | Ø150 mm |
| Mocowanie tarczy | 22,23 mm |
| Maksymalna głębokość cięcia | 50 mm |
| Maksymalna szerokość cięcia | 47 mm |
| System kontroli głębokości cięcia | TAK |
| Obrotowy system odpylania | TAK |
| Łagodny rozruch / ochrona przed przeciążeniem | TAK |
| Ochrona termiczna | TAK |
| Stała prędkość | TAK |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 365 mm x 220 mm x 288 mm |
| Waga | 7,2 kg |

