Cewka zaworu elektromagnetycznego CASTEL HM3/9120/RD1
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do potwierdzenia
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
110.15
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CASTEL
Kod produktu: 9120/RD1
Opis
Część wymienna zaworu elektromagnetycznego - cewka/magnes CASTEL 20W 12 VDC
Cewka bez przyłącza elektrycznego. Przeznaczona pod trzpień o średnicy 11 mm.
Dane techniczne
Typ HM3
Napięcie zasilania 12 VDC
Częstotliwość n.d.
Moc 20 W