Chłodnica powietrza z grzałkami ECO EVSB 131 ED
Cena regularna:
Cena (EUR): 365,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chłodnica powietrza z grzałkami ECO EVSB 131 ED
Seria chłodnic płaskich EVS znajduje swoje zastosowanie w szafach, witrynach i małych komorach chłodniczych.
W zależności od temperatury chłodnice EVS dzielimy na dwa typy:
- EVS dla wyższych temperatur (≥–12 °C), z rozstawem lamel 3,5/7 mm i odszranianiem elektrycznym;
- EVS/B dla niższych temperatur (≥–25 °C), z rozstawem lamel 4,5/9 mm i odszranianiem elektrycznym.
Obudowa jest wykonana ze stopu magnezowo-aluminiowego, o tak gładkim wykończeniu powierzchni, że wyglądem przypomina stal nierdzewną i nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Obecność magnezu w stopie sprawia, że obudowa chłodnicy jest odporna na uderzenia i korozję.
Odszranianie elektryczne chłodnic odbywa się za pomocą grzałek wykonanych ze stali nierdzewnej z wulkanizowanymi końcówkami.
Dane techniczne
| Producent | ECO Modine |
| Typoszereg | EVSB |
| Wydajność nominalna dla R404A (0°C/-8°C, Δt=8K) | 0,9 kW |
| Rozstaw lamel | 4,5/9,0 mm |
| Powierzchnia wymiany | 3,2 m² |
| Przepływ powietrza | 560 m³/h |
| Wyrzut powietrza | 4,5 m |
| Wentylatory | 2 x 200 mm |
| Odszranianie | elektryczne |
| Moc grzałek elektrycznych | 680 W |
| Przyłącze - wlot | 1/2" |
| Przyłącze - wylot | 16 mm |
| Średnica odpływu | 1/2" |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 611 x 126 x 433 mm |

