Klimatyzator ścienny Sinclair Spectrum Plus 5,3 kW ASH-18BIS2/W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Sinclair SPECTRUM PLUS 5,3 kW ASH-18BIS2/W
Seria SPECTRUM2 to nowoczesne rozwiązanie pracujące na czynniku chłodniczym R32. Klimatyzatory z tej grupy charakteryzują się możliwością opcjonalnego podłączenia pilota przewodowego oraz centralnego sterownika. Produkty są fabrycznie wyposażone w moduł WiFi, umożliwiający zdalną obsługę urządzenia. Ponadto posiadają obustronny wylot wody oraz łatwy do czyszczenia panel. Urządzenia z tej grupy odznaczają się nowoczesnym wyglądem oraz 7 prędkościami pracy wentylatora. Dodatkowo posiadają 2-stopniową sprężarkę, szerszy zakres temperatur pracy oraz tryb automatyczny z możliwością nastawy temperatury.
CIŚNIENIE AKUSTYCZNE
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 48 / 45 / 43 / 40 / 37 / 35 / 33 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 56 dB(A) |
MOC AKUSTYCZNA
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 60 / 57 / 55 / 52 / 49 / 47 / 45 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 63 dB(A) |
WYDAJNOŚĆ OSUSZANIA
| Osuszanie | 1,8 l/h |
ZAKRES REGULACJI TEMPERATURY
| Grzanie | 16 ~ 30 °C |
ZAKRES TEMPERATUR PRACY
| Grzanie | -30 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -18 ~ 54 °C |
CECHY / WYPOSAŻENIE
| Moduł WiFi | Tak |
| Filtr plazmowy | Tak |
| Funkcja I-Feel | Tak |
| Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota | Tak |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 7 |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Modbus | Opcjonalnie (SWC-02C lub SWC-04C) |
| Bacnet | Opcjonalnie (SBG-01) |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Grzałka karteru |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Tak |
Dane techniczne
| Wydajność chłodzenie/grzanie | 5,3 kW/5,6 kW |
| Napięcie / Częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1320 / 1320 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 5,9 / 5,9 A |
| SEER / SCOP | 6,6 / 4,4 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4" |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8" |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,5 kg |
| Ekwiwalent CO₂ | 1,01 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 20 m |
| Minimalna długość rurociągu | 3 m |
| Maksymalna długość rurociągu | 40 m |
| Długość rurociągu bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Zakres temperatur pracy chłodzenie | -18 ~ 54 ℃ |
| Zakres temperatur pracy grzanie | -30 ~ 24 ℃ |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Grzałka karteru |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Tak |
| Długość/wysokość/szerokość jedn. wewn. | 249 x 327 x 1101 mm |
| Długość/wysokość/szerokość jedn. zewn. | 427 x 790 x 1003 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 16,5 / 62,5 kg |

