Manometr niskiego ciśnienia R22/R410A/R32 Wipcool MG-1L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Manometr niskiego ciśnienia R22/R410A/R32 Wipcool MG-1L
Dane techniczne
| Producent | Wipcool |
| Kod produktu | MG-1L |
| Czynnik chłodniczy | R22, R32, R410A |
| Wymiary | 15x5x23 cm |
| Średnica | 50 mm |
| Waga | 0,520 kg |
| Pakowanie | blister |
| Złącze węża | 2 x 1/4"SAE |
| Ciśnienie | 1 bar ~ 34 bar |

