Mata izolacyjna samoprzylepna K-FLEX ST 10 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mata izolacyjna samoprzylepna K-FLEX ST 10 mm
Gama izolacji termicznych K-FLEX® spełnia wszelkie niezbędne wymogi, które powinny charakteryzować tego typu wyroby, zarówno dedykowane do zastosowań cywilnych, jak i przemysłowych w celu zmniejszenia zużycia energii i zapobiegania kondensacji pary wodnej oraz korozji pod warstwą izolacji. Produkty K-FLEX® obejmują szeroki zakres temperatur, począwszy od instalacji kriogenicznych do instalacji wody lodowej, od instalacji grzewczych do instalacji solarnych. Wysoka wartość współczynnika oporu dyfuzyjnego charakteryzuje wszystkie materiały izolacyjne K-FLEX® wytwarzane ze spienionego kauczuku. Typowe zastosowania obejmują: instalacje chłodnicze i wentylacyjne; instalacje wody ciepłej i zimnej, przemysłowe, chemiczne i specjalne; izolację rurociągów, kształtek; izolację zbiorników, instalacji solarnych i w sektorze OEM do zastosowań wymagających użycia izolacji termicznych. Gama produktów do zastosowań cywilnych spełnia wymogi europejskich norm w zakresie reakcji na ogień materiałów budowlanych.
K-FLEX® ST
- Izolacja ze spienionego kauczuku do zastosowań cywilnych i przemysłowych
- Wysokie właściwości użytkowe w przypadku zastosowań w temperaturach od -198°C do +110°C
- Zabezpiecza przed kondensacją i stratami energii
- Klasa w zakresie reakcji na ogień Euroclass BL -s2,d0
- Produkt o zamkniętej strukturze komórkowej
- Zabezpieczony przed rozwojem grzybów i bakterii
- Lekki i elastyczny
Dane techniczne
| Grubość izolacji | 10 mm |
| Długość | 20 m |
| Zakres temperatur | -165℃ do +85℃ |
| Przewodność cieplna λ W/m•K | -20°C = 0,031; 0°C = 0,033; +20°C = 0,035; +40°C = 0,037 |
| Reakcja na ogień | Euroclass B-s3, d0 |
| Ryzyko korozji | pH neutralne (7) |
| Opakowanie | 20 m² |
| Kod EAN | 8027409207764 |

