Pompa próżniowa Value V-i220-R32 51 l/min
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa próżniowa Value V-i220-R32
Pompa próżniowa przeznaczona do pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy HFC i HFO (np: R32, 1234yf).
Dwustopniowa pompa próżniowa stosowana w chłodnictwie i klimatyzacji.
Główne cechy to:
- dwustopniowa
- zwarta budowa
- wziernik do kontrolowania poziomu oleju
- precyzyjny wbudowany wakuometr
- elektrozawór utrzymujący próżnię oraz zapobiegający cofaniu się oleju do układu
Dane techniczne:
| Natężenie przepływu | 51 l/min |
| Poziom próżni | 99,997 % |
| Głębokość próżni | 15 mikronów |
| Moc | 0,24 kW (0,3 KM) |
| Przyłącze wejściowe | 1/4" SAE |
| Pojemność oleju | 200 ml |
| Wymiary | 318 x 124 x 237 mm |
| Waga | 9,0 kg |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Value |
| Kod produktu | V-i220-R32 |
| Czynnik chłodniczy | HFC i HFO |
| Wymiary | 318 x 124 x 237 mm |
| Waga | 9,000 kg |
| Pakowanie | karton |
| Przepływ maks. | 51 l/min |
| Napełnienie olejem | 200 ml |
| Złącze węża | 1/4"SAE |
| Próżnia | 15 mikronów |
| Moc silnika | 0,24 kW (0,3 KM) |
| Zasilanie | 230V~/50Hz |

