Pompa próżniowa Value V-i260SV 142 l/min
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa próżniowa Value V-i260SV 142 l/min
Pompa próżniowa przeznaczona do pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy HFC i HCFC (np: R410A, R407C). Dwustopniowa pompa próżniowa stosowana w chłodnictwie i klimatyzacji.
Główne cechy to:
- dwustopniowa
- zwarta budowa
- wziernik do kontrolowania poziomu oleju
- precyzyjny wakuometr
- elektrozawór utrzymujący próżnię oraz zapobiegający cofaniu się oleju do układu
Dane techniczne
| Natężenie przepływu | 142 l/min |
| Poziom próżni | 99,997 % |
| Głębokość próżni | 15 mikronów |
| Moc | 3/4 KM |
| Napięcie | 230 V |
| Przyłącze wejściowe | 1/4" SAE |
| Pojemność oleju | 580 ml |
| Wymiary | 395 x 145 x 318 mm |
| Waga | 16,6 kg |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Value |
| Kod produktu | V-i260SV |
| Czynnik chłodniczy | HFC i HCFC |
| Wymiary | 395 x 145 x 318 mm |
| Waga | 16,600 kg |
| Pakowanie | karton |
| Przepływ maks. | 142l/min |
| Napełnienie olejem | 580 ml |
| Złącze węża | 1/4"SAE |
| Próżnia | 15 mikronów |
| Moc silnika | 3/4 KM |
| Zasilanie | 230V~/50Hz |

