Pompka skroplin Aspen Max Hi-Flow
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompka skroplin Aspen MAX HI-FLOW 1,7l
Przeznaczenie:
- Maksymalna moc urządzenia: 733 kW/2,5 m Btu/h.
- Klimatyzatory kanałowe, stojące, podwieszane i kasetonowe.
Główne zalety:
- IP24 – bryzgoszczelność.
- Łatwo dostępny zbiornik.
- Wbudowana poziomnica.
- Jednokierunkowy króciec wylotowy typu twist & click.
- Pierścień ustalający pomagający zabezpieczyć króciec wylotowy.
- Typ plug & play.
- Uchwyty ścienne.
Dane techniczne:
- Maksymalny przepływ: 550 l/godz.
- Maksymalna zalecana wysokość podnoszenia: 5 m (przepływ 55 l/godz.)
- Pojemność zbiornika: 1,7l
- Głośność pracy: 44 dB(A) w odległości 1 m
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | ASPEN PUMPS |
| Kod produktu | Max Hi-Flow FP3349 |
| Maksymalny przepływ | 550 l/h |
| Maksymalna zalecana wysokość podnoszenia | 5 m |
| Maksymalna wydajność chłodzenia klimatyzatora | 2 500 000 BTU/h |
| Głośność pracy w odległości 1m | 44 dB(A) |
| Pojemność zbiornika | 1,7 l |
| Temperatura wody | 0℃ - 40℃ |
| Zasilanie | 230V~/50Hz |
| Wymiary | 28,5 x 14,4 x 13,4 cm |
| Waga | 1,650 kg |

