Pompka skroplin Wipcool P12
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POMPKA SKROPLIN WIPCOOL P12
WIPCOOL P12 to mini pompka odprowadzania skroplin o unikalnej technologii silnika zmniejszającej wibracje i zapewniającej cichą pracę. Pompy skroplin należy stosować w instalacjach, w których nie ma możliwości przeprowadzenia rur ze spadkiem i odprowadzenie skroplin metodą grawitacyjną nie jest możliwe, jak również w miejscach gdzie istotny jest aspekt cichej pracy urządzenia. Charakteryzuje się elastycznym sposobem instalacji zapewniającym wygodną konserwacje.
Główne zalety:
- Kompaktowa obudowa
- Bezawaryjna
- Brak pływaka – czujniki półprzewodnikowe
- Cicha praca
- Duża wydajność
Dane techniczne:
- Maksymalny przepływ: 12 l/godz.
- Maksymalna zalecana wysokość podnoszenia: 7 m
- Głośność pracy: 19 dB(A) w odległości 1 m
Dane techniczne
| Producent | WIPCOOL |
| Kod produktu | P12 |
| Maksymalny przepływ | 12 l/h |
| Maksymalna zalecana wysokość podnoszenia | 7 m |
| Maksymalna wydajność chłodzenia klimatyzatora | 30 000 BTU/h |
| Głośność pracy w odległości 1m | 19 dB(A) |
| Pojemność zbiornika | 35 ml |
| Temperatura pracy | 0℃ - 50℃ |
| Zasilanie | 230V~/50Hz |
| Wymiary | 18x7x27 cm |
| Waga | 0,555 kg |

