Pompka skroplin Wipcool P16
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POMPKA SKROPLIN WIPCOOL P16
Bezawaryjna i trwała Pompka Skroplin o wyjątkowej wydajności przepływu przeznaczona do stosowania w układach klimatyzacji, do wypompowywania wody z tacy ociekowej. Montowana we wewnątrz korytka osłonowego, idealnie sprawdzi się układach umieszczonych w miejscach wymagających szczególnie komfortowych warunków jak sypialnia, salon czy sala konferencyjna gwarantując wysoką wydajność i zapewniając wyjątkowo cichą pracę. Jest idealnym rozwiązaniem np. w odprowadzeniu kondensatu nad zabudową sufitu podwieszanego. Uruchamia się gdy czujnik półprzewodnikowy wykryje wysoki poziom płynu. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli, nie posiada pływaka co minimalizuje do zera możliwość zawieszenia.
Główne zalety:
- Wyłącznik bezpieczeństwa zwiększający niezawodność urządzenia
- Super-lekka konstrukcja, umożliwiającą łatwy i bezproblemowy montaż
- Urządzenie zewnętrzne jest odporne na wilgoć
- Brak pływaka – czujniki półprzewodnikowe
- Cicha praca
Dane techniczne:
- Maksymalny przepływ: 16 l/godz.
- Maksymalna zalecana wysokość podnoszenia: 10 m
- Maksymalna wysokość ssania: 2 m
- Głośność pracy: 19 dB(A) w odległości 1 m
Dane techniczne
| Producent | WIPCOOL |
| Kod produktu | P16 |
| Maksymalny przepływ | 16 l/h |
| Maksymalna zalecana wysokość podnoszenia | 10 m |
| Maksymalna wydajność chłodzenia klimatyzatora | 30 000 BTU/h |
| Głośność pracy w odległości 1m | 19 dB(A) |
| Pojemność zbiornika | 35 ml |
| Temperatura pracy | 0℃ - 50℃ |
| Zasilanie | 230V~/50Hz |
| Wymiary | 18x7x27 cm |
| Waga | 0,650 kg |

