Profil montażowy SZ-A1,5-2000 30x30 - 2m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profil montażowy SZ-A1,5-2000 30x30 - 2m
Zastosowanie: uniwersalny system profili montażowych do budowania układów zamocowań, z powtarzalną perforacją; posiadają naciętą skalę centymetrową na boku profilu.
Koszty wysyłki profili montażowych ze względu na ich długość są niezwykle drogie, aby obniżyć koszty dostawy do standardowych proponujemy przecięcie profili na pół - na odcinki po 1m.
Jeżeli zdecydują się Państwo na przecięcie profili na pół w celu obniżenia kosztów dostawy prosimy o komentarz w zamówieniu - my skorygujemy koszty dostawy.
Przy zamówieniu większej ilości profili koszty dostawy podlegają indywidualnej wycenie.
Dane techniczne
| Producent | NICZUK |
| Oznaczenie producenta | SZ-A1,5-2000 |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 30 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | ocynk galwaniczny |
| Waga | 2,12 kg |

