Profil montażowy SZ-A1,5-3000 30x30 - 3m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profil montażowy SZ-A1,5-3000 30x30 - 3m
Zastosowanie: uniwersalny system profili montażowych do budowania układów zamocowań, z powtarzalną perforacją; posiadają naciętą skalę centymetrową na boku profilu.
Koszty wysyłki profili montażowych ze względu na ich długość są niezwykle drogie, aby obniżyć koszty dostawy do standardowych proponujemy przecięcie profili na trzy części - na odcinki po 1m, lub na pół po 1,5m.
Jeżeli zdecydują się Państwo na przecięcie profili w celu obniżenia kosztów dostawy prosimy o komentarz w zamówieniu - my skorygujemy koszty dostawy.
Przy zamówieniu większej ilości profili koszty dostawy podlegają indywidualnej wycenie.
Dane techniczne
| Producent | NICZUK |
| Oznaczenie producenta | SZ-A1,5-3000 |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 30 mm |
| Długość | 3000 mm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | ocynk galwaniczny |
| Waga | 3,18 kg |

