Silnik wentylatora 34W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Silnik wentylatora 34W
Silniki serii YZF to silniki z zacienionymi biegunami, jednofazowe, z 4 zacienionymi biegunami i pracujące przy napięciu znamionowym 220 V-240 V, 50/60 Hz lub 110 V-120 V, 60 Hz. Są szeroko stosowane w chłodnicach, parownikach i innych urządzeniach chłodniczych.
Wszystkie materiały są zgodne z RoHS.
Klasa izolacji silnika to B, a jego stopień ochrony to IP42.
Obowiązująca temperatura pracy od -30°C do 50°C.
Średnia żywotność silników wynosi ponad 20 000 godzin.
Przed uruchomieniem silnika należy upewnić się, że przewód uziemiający silnika jest podłączony do zewnętrznego urządzenia uziemiającego.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Moc wyjściowa | 34 W |
| Moc wejściowa | 110 W |
| Pobór prądu | 0,85 A |
| Obroty silnika | 1300 r/min |
| Przepływ powietrza | 1 210 m³/h |
| Zasilanie | 220~240V 50/60Hz |
| Stopień ochrony | IP42 |
| Temperatura otoczenia | -30°C do +50°C |
| Maksymalna średnica śmigła | Ø 300 mm |
| Waga | 2,0 kg |

