Sprężarka hermetyczna Cubigel ML60FB R404A
Cena regularna:
Cena (EUR): 122,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Cubigel ML60FB
Typoszereg hermetycznych sprężarek tłokowych Cubigel, przeznaczonych do komercyjnych aplikacji chłodniczych mniejszych wydajności, takich jak, m.in.: chłodziarki domowe, schładzacze butelek, zamrażarki skrzyniowe, zamrażarki do lodów. Sprężarki o pojemności cylindra od 4,05 do 10,7 cm3, przystosowane do pracy z czynnikami chłodniczymi: R134a, R404A, R290.
Sprężarki L przeznaczone do aplikacji:
- niskotemperaturowych LBP- zakres temperatur parowania od -35 do -10°C (do -40°C dla czynników chłodniczych R404A i R290)
- średnio i wysokotemperaturowych HMBP- zakres temperatur parowania od -25°C do +10°C
- wysokotemperaturowych HBP- zakres temperatur parowania od -15°C do +10°C
Zastosowania:
- Chłodziarki domowe
- Schładzacze butelek/puszek
- Zamrażarki skrzyniowe
- Automaty
- Zamrażarki do lodów
- Dystrybutory piwa
- Wytwornice lodu
- Dystrybutory napojów bezalkoholowych
- Pompy ciepła
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | ML60FB |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 208 W |
| Pojemność skokowa | 5,98 cm³ |
| Rodzaj oleju | ISO VG 32 ESTER |
| Ilość oleju | 0,26l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 6,5 mm (1) |
| Średnica rury tłocznej | 4,9 mm (3) |
| Średnica rury serwisowej | 6,5 mm (2) |
| Wymiar A | 175 mm |
| Waga | 8,84 kg |

