Sprężarka hermetyczna Cubigel MP14FB R404A
Cena regularna:
Cena (EUR): 164,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Cubigel MP14FB
Typoszereg hermetycznych sprężarek tłokowych Cubigel o wysokiej efektywności, przeznaczonych do komercyjnych aplikacji chłodniczych, takich jak, m.in.: chłodziarki domowe, schładzacze butelek, zamrażarki skrzyniowe, zamrażarki do lodów, dystrybutory piwa i wiele innych. Sprężarki o pojemności cylindra od 12,10 do 18,00 cm3, przystosowane do pracy z czynnikami chłodniczymi: R134a, R404A, R290.
Sprężarki P przeznaczone do aplikacji:
- niskotemperaturowych LBP- zakres temperatur parowania od -35°C do -10°C (do -40°C dla czynników chłodniczych R404A i R290)
- nisko- i średniotemperaturowych LMBP- zakres temperatur parowania od -35 do -0°C (do -40°C dla czynników chłodniczych R404A i R290)
- średnio- i wysokotemperaturowych HMBP- zakres temperatur parowania od -25°C do + 10°C
- wysokotemperaturowych HBP- zakres temperatur parowania od -15°C do +10°C
Zastosowania:
- Chłodziarki domowe
- Schładzacze butelek
- Schładzacze puszek
- Zamrażarki skrzyniowe
- Automaty sprzedające
- Zamrażarki do lodów
- Dystrybutory piwa
- Wytwornice lodu
- Dystrybutory napojów bezalkoholowych
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | MP14FB |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 475 W |
| Pojemność skokowa | 14,17 cm³ |
| Rodzaj oleju | ISO VG 32 ESTER |
| Ilość oleju | 0,40l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 8,1 mm (1) |
| Średnica rury tłocznej | 6,5 mm (3) |
| Średnica rury serwisowej | 8,1 mm (2) |
| Wymiar A | 210,5 mm |
| Waga | 12,07 kg |

