Sprężarka hermetyczna Cubigel MS34FB-V R404A
Cena regularna:
Cena (EUR): 380,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Cubigel MS34FB-V
Typoszereg hermetycznych sprężarek tłokowych Cubigel, przeznaczonych do komercyjnych aplikacji o większych wydajnościach, takich jak: duże zamrażarki pionowe i skrzyniowe, wytwornice lodu, zamrażarki do lodów, dystrybutory napojów i wiele innych. Sprężarki o pojemności cylindra od 18,10 do 38,00 cm3, przystosowane do pracy z czynnikami chłodniczymi: R134a, R404A, R290.
Sprężarki S przeznaczone do aplikacji:
- niskotemperaturowych LBP- zakres temperatur parowania od -35°C do -10°C (do -40°C dla czynników chłodniczych R404A i R290)
- nisko- i średniotemperaturowych LMBP- zakres temperatur parowania od -35 do -0°C (do -40°C dla czynników chłodniczych R404A i R290).
- średnio- i wysokotemperaturowych HMBP- zakres temperatur parowania od -25°C do + 10°C
- wysokotemperaturowych HBP- zakres temperatur parowania od -15°C do +10°C
Zastosowania sprężarek S:
- Duże zamrażarki pionowe i skrzyniowe
- Dystrybutory napojów bezalkoholowych
- Wytwornice lodu
- Osuszacze powietrza
- Zamrażarki do lodów
- Klimatyzacja
- Automaty sprzedające
- Pompy ciepła
- Gabloty
- Wyspy sklepowe
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | MS34FB-V |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 1 233 W |
| Pojemność skokowa | 34,42 cm³ |
| Rodzaj oleju | ISO VG 46 ESTER |
| Ilość oleju | 0,70l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica gwintu przyłącza ssawnego | 5/8" (1) |
| Średnica rury tłocznej | 8 mm (3) |
| Średnica rury serwisowej | 9,7 mm (2) |
| Wymiar A | 276 mm |
| Waga | 22,45 kg |

