Sprężarka hermetyczna Cubigel MX18FBa R404A
Cena regularna:
Cena (EUR): 258,06 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Cubigel MX18FBa
Typoszereg hermetycznych sprężarek tłokowych Cubigel, przeznaczonych do komercyjnych aplikacji chłodniczych pracujących w trudnych warunkach eksploatacyjnych, jak np.: duże zamrażarki skrzyniowe, wytwornice lodu, zamrażarki do lodów, gabloty i wyspy sklepowe. Sprężarki o pojemności cylindra od 18,40 do 23,20 cm3. przystosowane do pracy z czynnikami chłodniczymi: R134a, R404A, R290.
Sprężarki X przeznaczone do aplikacji:
- niskotemperaturowych LBP- zakres temperatur parowania od -35 do -10°C (do -40°C dla czynników chłodniczych R404A i R290)
- średnio- i wysokotemperaturowych HMBP- zakres temperatur parowania od -25°C do +10°C
Zastosowania:
- Duże zamrażarki pionowe i skrzyniowe
- Wytwornice lodu
- Zamrażarki do lodów
- Automaty sprzedające
- Gabloty i wyspy sklepowe
- Dystrybutory napojów bezalkoholowych
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | MX18FBa |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 807 W |
| Pojemność skokowa | 18,40 cm³ |
| Rodzaj oleju | ISO VG 32 ESTER |
| Ilość oleju | 0,50l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 9,7 mm (1) |
| Średnica rury tłocznej | 6,5 mm (3) |
| Średnica rury serwisowej | 9,7 mm (2) |
| Wymiar A | 221 mm |
| Waga | 16,33 kg |

