Sprężarka hermetyczna Embraco EMY3109Z=EMI45HER R134a
Cena regularna:
Cena (EUR): 98,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Embraco EMY3109Z R134a
Od 1971 roku Embraco jest globalnym dostawcą technologii chłodniczych dla kompletnego łańcucha chłodzenia w sektorze domowym i komercyjnym, oferując szeroki, wydajny i konkurencyjny asortyment produktów przeznaczonych do zastosowań domowych, gastronomicznych, handlu spożywczego, ekspozycji towarów oraz medycznych. Embraco jest częścią Nidec Global Appliance, platformy w ramach Nidec Corporation.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Embraco |
| Model | EMY3109Z |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R134a |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -30℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 105 W |
| Pojemność skokowa | 4,0 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 22 |
| Ilość oleju | 0,15l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 6,10-6,20 mm |
| Średnica rury tłocznej | 4,98-5,02 mm |
| Średnica rury serwisowej | 6,10-6,20 mm |
| Waga | 7,42 kg |

