Sprężarka hermetyczna Embraco NEK2116Z R134a
Cena regularna:
Cena (EUR): 143,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Embraco NEK2116Z R134a
Od 1971 roku Embraco jest globalnym dostawcą technologii chłodniczych dla kompletnego łańcucha chłodzenia w sektorze domowym i komercyjnym, oferując szeroki, wydajny i konkurencyjny asortyment produktów przeznaczonych do zastosowań domowych, gastronomicznych, handlu spożywczego, ekspozycji towarów oraz medycznych. Embraco jest częścią Nidec Global Appliance, platformy w ramach Nidec Corporation.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Embraco |
| Model | NEK2116Z |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R134a |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -30℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 187 W |
| Pojemność skokowa | 7,4 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 22 |
| Ilość oleju | 0,35l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 8,10-8,20 mm |
| Średnica rury tłocznej | 6,10-6,20 mm |
| Średnica rury serwisowej | 6,10-6,20 mm |
| Waga | 10,4 kg |

