Sprężarka hermetyczna Embraco NEU2178GK R404A/R449A/R452A
Cena regularna:
Cena (EUR): 273,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Embraco NEU2178GK R404A/R449A/R452A
Od 1971 roku Embraco jest globalnym dostawcą technologii chłodniczych dla kompletnego łańcucha chłodzenia w sektorze domowym i komercyjnym, oferując szeroki, wydajny i konkurencyjny asortyment produktów przeznaczonych do zastosowań domowych, gastronomicznych, handlu spożywczego, ekspozycji towarów oraz medycznych. Embraco jest częścią Nidec Global Appliance, platformy w ramach Nidec Corporation.
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Embraco |
| Model | NEU2178GK |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507/R449A/R452A |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -40℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 914 W |
| Pojemność skokowa | 16,8 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 22 |
| Ilość oleju | 0,35l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 8,10-8,20 mm |
| Średnica rury tłocznej | 6,10-6,20 mm |
| Średnica rury serwisowej | 6,10-6,20 mm |
| Waga | 11,60 kg |

