Sprężarka hermetyczna Tecumseh AE4425Z FZ
Cena regularna:
Cena (EUR): 213,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Tecumseh AE4425Z FZ - R404A/R507
Tecumseh Europe to uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (L'Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®).
Oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Tecumseh Europe |
| Model | AE4425Z FZ |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | HBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃/+15℃ |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+45℃) | 304 W |
| Pojemność skokowa | 4,24 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 32 |
| Ilość oleju | 0,285l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 6,35 mm (1/4") |
| Średnica rury tłocznej | 4,76 mm (3/16") |
| Średnica rury serwisowej | 6,35 mm (1/4") |
| Waga | 10,0 kg |

