Sprężarka hermetyczna Tecumseh AJ4513P FZ (CAJ9513Z FZ)
Cena regularna:
Cena (EUR): 487,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Tecumseh AJ4513P FZ (CAJ9513Z FZ) - R404A/R507
Tecumseh Europe to uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (L'Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®).
Oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Tecumseh Europe |
| Model | AJ4513P FZ (CAJ9513Z FZ) |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | HBP |
| Zakres temperatur parowania | -25℃/+15℃ |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+45℃) | 1349 W |
| Pojemność skokowa | 24,2 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 32 |
| Ilość oleju | 0,887l |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 15,9 mm (5/8") |
| Średnica rury tłocznej | 7,9 mm (5/16") |
| Średnica rury serwisowej | 6,35 mm (1/4") |
| Waga | 23,0 kg |

