Sprężarka hermetyczna Tecumseh FH2480Z XG
Cena regularna:
Cena (EUR): 804,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Tecumseh FH2480Z XG - R404A/R507
Tecumseh Europe to uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (L'Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®).
Oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Tecumseh Europe |
| Model | FH2480Z XG |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -35℃/-10℃ |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 2183 W |
| Pojemność skokowa | 53,2 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 32 |
| Ilość oleju | 1,625l |
| Zasilanie | 400/440V |
| Częstotliwość zasilania | 50/60 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 15,9 mm (5/8") |
| Średnica rury tłocznej | 12,7 mm (1/2") |
| Średnica rury serwisowej | 7,9 mm (5/16") |
| Waga | 32,9 kg |

