Sprężarka hermetyczna Tecumseh FH4538Z XG
Cena regularna:
Cena (EUR): 788,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna Tecumseh FH4538Z XG - R404A/R507
Tecumseh Europe to uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (L'Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®).
Oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Tecumseh Europe |
| Model | FH4538Z XG |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -25℃/+15℃ |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 3725 W |
| Pojemność skokowa | 63,0 cm³ |
| Rodzaj oleju | POE 32 |
| Ilość oleju | 1,14l |
| Zasilanie | 400/440V |
| Częstotliwość zasilania | 50/60 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22,2 mm (7/8") |
| Średnica rury tłocznej | 12,7 mm (1/2") |
| Średnica rury serwisowej | 6,35 mm (1/4") |
| Waga | 30,0 kg |

