Spreżarka hermetyczna scroll HI-COP Panasonic C-SBS120H38A R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 734,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS120H38A R407C
Spreżarka typu C-SBS120H38A prezentuje się jako niezawodne i efektywne rozwiązanie do potrzeb HVAC&R. Jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Czynniki chłodnicze zatwierdzone dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Może się pochwalić wydajnością 10100 W i współczynnikiem wydajności 3,13. Jej objętość skokowa 55,7 cm3, w połączeniu z technologią scroll, gwarantuje nieskrępowaną i bezszelestną pracę.
Ta sprężarka, wykorzystująca technologię INDUKCYJNEGO SILNIKA TRÓJFAZOWEGO, ma pionową konstrukcję i emituje poziom hałasu na poziomie 60 dB, co sprawia, że doskonale nadaje się do użytku w miejscach komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność do pracy przy wysokim ciśnieniu sięga 3,3 MPa, podczas gdy przy niskim ciśnieniu osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS120H38A |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 10000 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 5040 W |
| Pojemność skokowa | 55,7 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

