Spreżarka hermetyczna scroll HI-COP Panasonic C-SBS145H38A R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 741,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS145H38A R407C
Spreżarka C-SBS145H38A prezentuje się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Zatwierdzone czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Może pochwalić się wydajnością 12100 W i współczynnikiem wydajności 3,16. Jej objętość skokowa wynosząca 66,8 cm3, w połączeniu z technologią spiralną, gwarantuje bezszwowe i ciche działanie.
Ta sprężarka, wykorzystująca technologię TRÓJFAZOWEGO SILNIKA INDUKCYJNEGO, prezentuje PIONOWĄ konstrukcję, co sprawia, że jest dobrze przystosowana do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność wysokiego ciśnienia sięga 3,3 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS145H38A |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 12000 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 6210 W |
| Pojemność skokowa | 66,8 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

