Spreżarka hermetyczna scroll HI-COP Panasonic C-SBS180H38C R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 795,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS180H38C R407C
Spreżarka C-SBS180H38C to niezawodne i efektywne rozwiązanie przeznaczone do zastosowań w branży HVAC&R. Spreżarka ta jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i używa oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest R407C. Czynniki chłodnicze zatwierdzone do użytku z tą sprężarką to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Z wydajnością 14700 W oraz współczynnikiem efektywności na poziomie 3,08, jej objętość skokowa wynosi 83,7 cm3. Technologia scroll zapewnia ciche i płynne działanie.
Ta trójfazowa sprężarka indukcyjna charakteryzuje się pionową konstrukcją i poziomem hałasu wynoszącym 60 dB, co sprawia, że nadaje się do zastosowań w środowiskach komercyjnych i mieszkalnych. Jej konstrukcja wysokociśnieniowa oceniana jest na ciśnienie do 3,3 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS180H38C |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 14700 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 7210 W |
| Pojemność skokowa | 83,7 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

