Spreżarka hermetyczna scroll HI-COP Panasonic C-SBS195H38A R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 826,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS195H38A R407C
Spreżarka C-SBS195H38A wyróżnia się jako niezawodne i efektywne rozwiązanie spełniające wymagania HVAC&R. Jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i korzysta z oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Zatwierdzone czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Z imponującą wydajnością 16200 W i znakomitym współczynnikiem wydajności 3,1. Objętość skokowa 90,6 cm3 w połączeniu z technologią scroll zapewnia płynną i bezgłośną pracę.
Wykorzystując technologię SILNIKA INDUKCYJNEGO TRÓJFAZOWEGO, ta sprężarka prezentuje doskonałe PIONOWE wzornictwo, jest szczególnie odpowiednia do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność wysokiego ciśnienia osiąga 3,3 MPa, podczas gdy zdolność niskiego ciśnienia wynosi 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS195H38A |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 16200 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 8140 W |
| Pojemność skokowa | 90,6 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

