Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN263H8A R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 714,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN263H8A R407C
Spreżarka C-SBN263H8A to niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb branży HVAC&R. Jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i korzysta z oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Dozwolone czynniki chłodnicze dla tej sprężarki obejmują R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Może się pochwalić wydajnością 9600 W i współczynnikiem wydajności 2,87. Jej objętość skokowa 55,7 cm³, w połączeniu z technologią spiralną, gwarantuje płynną i bezgłośną pracę.
Ta sprężarka, wykorzystująca technologię INDUKCYJNEJ TRÓJFAZOWEJ, prezentuje pionową budowę i emituje poziom hałasu na poziomie 65 dB, co sprawia, że jest odpowiednia zarówno do użytku komercyjnego, jak i mieszkalnego. Jej zdolność wysokiego ciśnienia sięga 3,3 MPa, podczas gdy niskiego ciśnienia dochodzi do 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBN263H8A |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 9600 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 4600 W |
| Pojemność skokowa | 55,7 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

