Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN303H8G R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 764,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN303H8G R407C
Spreżarka C-SBN303H8G to niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Wyposażona jest w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Aprobata na stosowanie w tej sprężarce obejmuje czynniki chłodnicze R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Może się pochwalić wydajnością 11600 W oraz współczynnikiem wydajności równym 3,05. Jej objętość skokowa 66,8 cm3 w połączeniu z technologią spiralną gwarantuje bezproblemową i cichą pracę.
Ta sprężarka, wykorzystując technologię trójfazowego silnika indukcyjnego, charakteryzuje się pionową konstrukcją i emituje poziom hałasu na poziomie 65 dB, co sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Jej zdolność do pracy przy wysokim ciśnieniu osiąga 3,3 MPa, podczas gdy niskie ciśnienie osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBN303H8G |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 11600 W |
| Pojemność skokowa | 66,8 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

