Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN373H8G R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 814,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN373H8G R407C
Kompresor C-SBN373H8G wyróżnia się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie dla wymagań HVAC&R. Jest wyposażony w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jego głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Dopuszczalne czynniki chłodnicze dla tego kompresora to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Posiada imponującą wydajność 14500 W i znakomity współczynnik wydajności 2,93. Pojemność skokowa wynosząca 83,2 cm3, w połączeniu z technologią spiralną, zapewnia płynne i ciche działanie.
Wykorzystując technologię TRÓJFAZOWEGO SILNIKA INDUKCYJNEGO, ten kompresor prezentuje elegancką KONSTRUKCJĘ PIONOWĄ i emituje dźwięk na poziomie 67 dB, co czyni go szczególnie odpowiednim do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jego zdolność do pracy pod wysokim ciśnieniem sięga 3,3 MPa, podczas gdy zdolność do pracy pod niskim ciśnieniem dochodzi do 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBN373H8G |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 14500 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 7140 w |
| Pojemność skokowa | 83,2 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

