Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN453H8G R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 899,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBN453H8G R407C
Spreżarka C-SBN453H8G to niezawodny i wydajny wybór dla zastosowań w systemach HVAC&R. Ta sprężarka wyposażona jest w wewnętrzną ochronę silnika i używa oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Dopuszczalne czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Posiada wydajność 17600 W i współczynnik wydajności 3,03. Jej objętość skokowa wynosi 100 cm3, a technologia scroll zapewnia płynną i cichą pracę.
Ta sprężarka trójfazowa INDUKCYJNA charakteryzuje się pionową konstrukcją i poziomem głośności 68 dB, co sprawia, że jest odpowiednia do środowisk komercyjnych i mieszkalnych. Jej konstrukcja wysokiego ciśnienia jest oceniana do 3,3 MPa, podczas gdy niskie ciśnienie dochodzi do 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBN453H8G |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 17600 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 8630 W |
| Pojemność skokowa | 100,0 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 39,5 kg |

