Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP120H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 705,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP120H38B R410A
Model C-SBP120H38B prezentuje się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Wyposażony jest w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jego głównym czynnikiem chłodniczym jest: R410A. Może się pochwalić wydajnością 10000 W i współczynnikiem wydajności wynoszącym 2,9. Jego pojemność skokowa 39,9 cm3, w połączeniu z technologią spiralną, gwarantuje płynną i bezgłośną pracę.
Ta sprężarka wykorzystująca technologię INDUKCYJNEGO SILNIKA TRÓJFAZOWEGO, prezentuje PIONOWĄ konstrukcję i emituje poziom hałasu na poziomie 61 dB, co sprawia, że jest dobrze dopasowana do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność do pracy przy wysokim ciśnieniu sięga 4,1 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga 2,2 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBP120H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 10000 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 5110 W |
| Pojemność skokowa | 39,9 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 45,0 kg |

