Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP160H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 785,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP160H38B R410A
Spreżarka C-SBP160H38B jest niezawodnym i wydajnym wyborem dla zastosowań w klimatyzacji i chłodnictwie. Ta sprężarka jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R410A. Posiada wydajność 13200 W i współczynnik wydajności na poziomie 2,87. Jej objętość skokowa wynosi 51,8 cm3, a technologia spiralna zapewnia cichą i płynną pracę.
Ta sprężarka INDUKCYJNA TRZYFAZOWA charakteryzuje się PIONOWĄ konstrukcją, co sprawia, że nadaje się zarówno do środowisk komercyjnych, jak i mieszkalnych. Jej konstrukcja wysoko ciśnieniowa jest przystosowana do pracy do ciśnienia 4,1 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga wartość 2,2 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBP160H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 13200 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 6580 W |
| Pojemność skokowa | 51,8 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 45,0 kg |

