Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP170H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 829,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP170H38B R410A
Sprężarka C-SBP170H38B prezentuje się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R410A. Posiadająca pojemność 14300 W i współczynnik wydajności 3,04. Jej objętość skokowa wynosząca 55,7 cm3, w połączeniu z technologią scroll, gwarantuje płynną i cichą pracę.
Ta sprężarka, wykorzystująca technologię INDUKCYJNEGO SILNIKA TRÓJFAZOWEGO, posiada pionową konstrukcję, co sprawia, że jest odpowiednia do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność ciśnienia wysokiego sięga 4,1 MPa, natomiast ciśnienie niskie osiąga 2,2 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBP170H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 14290 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 7410 W |
| Pojemność skokowa | 51,8 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 45,0 kg |

