Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP205H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 916,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP205H38B R410A
Sprężarka C-SBP205H38B prezentuje się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Wyposażona jest w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest R410A. Może się poszczycić wydajnością 16900 W i współczynnikiem efektywności wynoszącym 3. Objętość skokowa wynosząca 66,8 cm3, połączona z technologią spiralną, gwarantuje płynną i bezgłośną pracę.
Ta sprężarka, wykorzystująca technologię trójfazowego silnika indukcyjnego, prezentuje pionową konstrukcję, co sprawia, że jest doskonale przystosowana do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej pojemność wysokiego ciśnienia sięga 4,1 MPa, natomiast niskiego ciśnienia 2,2 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBP205H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 16800 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 8890 W |
| Pojemność skokowa | 66,8 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 45,0 kg |

