Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP235H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 968,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBP235H38B R410A
Spreżarka C-SBP235H38B to niezawodny i wydajny wybór do zastosowań w branży HVAC&R. Ta sprężarka jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i używa oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R410A. Posiada wydajność 19900 W i współczynnik wydajności 3,01. Jej pojemność skokowa wynosi 76 cm3, a technologia sprężarki spiralnej gwarantuje ciche i płynne działanie.
Ta sprężarka indukcyjna TRÓJFAZOWA cechuje się pionową KONSTRUKCJĄ, co sprawia, że jest odpowiednia zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i mieszkalnych. Jej konstrukcja wysokociśnieniowa jest oceniona na wartość do 4,1 MPa, podczas gdy niskie ciśnienie osiąga 2,2 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBP235H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 19900 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 10660 W |
| Pojemność skokowa | 66,8 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,4l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 45,0 kg |

