Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS180H00B R407C Inwerter
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 299,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS180H00B R407C Inwerter
Spreżarka C-SBS180H00B to niezawodny i wydajny wybór do aplikacji HVAC&R. Sprężarka jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i używa oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Zatwierdzone czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
O wydajności 18650 W i współczynniku wydajności 2,87. Jej objętość skokowa wynosi 55,7 cm3, a technologia spiralna zapewnia płynną i cichą pracę.
Ta trójfazowa sprężarka indukcyjna charakteryzuje się pionową konstrukcją, co sprawia, że jest odpowiednia do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej konstrukcja wysokociśnieniowa oceniana jest do 3,2 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS180H00B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 18650 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 9600 W |
| Pojemność skokowa | 55,7 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 2,0l |
| Zasilanie | 3PH 150-380V DC |
| Częstotliwość zasilania | 30-90 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 39,0 kg |

