Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS180H15A R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 830,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS180H15A R407C
Model C-SBS180H15A wyróżnia się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie do zastosowań w HVAC&R. Wyposażony jest w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jego głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Do tej sprężarki zatwierdzone czynniki chłodnicze to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Posiada imponującą wydajność 14700 W i znakomity współczynnik wydajności 2,91. W połączeniu z technologią spiralną, pojemność skokowa wynosząca 83,2 cm3 zapewnia płynną i cichą pracę.
Wykorzystując technologię PSC dla jednej fazy, sprężarka ta prezentuje wykwintny pionowy design, co sprawia, że jest szczególnie odpowiednia do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej możliwości ciśnieniowe to 3,3 MPa w zakresie wysokim oraz 1,6 MPa w zakresie niskim.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS180H15A |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 14700 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 7710 W |
| Pojemność skokowa | 83,2 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,4l |
| Zasilanie | 1PH 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 37,5 kg |

