Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS235H38B R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 947,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SBS235H38B R407C
Spreżarka C-SBS235H38B jest niezawodnym i wydajnym wyborem do zastosowań w systemach HVAC&R. Wyposażona jest w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R407C. Dozwolone czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Posiada wydajność równe 19500 W oraz współczynnik wydajności wynoszący 3,1. Objętość skokowa na poziomie 110,2 cm3 oraz technologia scroll zapewniają cichą i bezawaryjną pracę.
Ta trójfazowa sprężarka indukcyjna charakteryzuje się pionowym designem, co sprawia, że jest odpowiednia zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego. Jej konstrukcja wysokociśnieniowa oceniana jest do 3,3 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SBS235H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 19500 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 9560 W |
| Pojemność skokowa | 110,2 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 1,7l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 22 mm |
| Średnica rury tłocznej | 13 mm |
| Waga | 40,0 kg |

