Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCN753H8T R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 686,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCN753H8T R407C
Spreżarka C-SCN753H8T prezentuje się jako niezawodne i efektywne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej główny czynnik chłodniczy to: R407C. Dopuszczalne czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Może się pochwalić wydajnością równą 29900 W oraz współczynnikiem wydajności równym 3,2. Jej objętość skokowa wynosi 171,2 cm3, co w połączeniu z technologią spiralną (scroll), gwarantuje płynną i bezgłośną pracę.
Ta sprężarka, wykorzystująca technologię trójfazowych silników indukcyjnych, cechuje się pionową konstrukcją i emituje poziom hałasu na poziomie 74 dB, co sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność do pracy w wysokim ciśnieniu sięga 3,2 MPa, natomiast w niskim ciśnieniu osiąga 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SCN753H8T |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 29900 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 15560 W |
| Pojemność skokowa | 171,2 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 2,8l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 25 mm |
| Średnica rury tłocznej | 19 mm |
| Waga | 69,5 kg |

