Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCN903H8T R407C
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 809,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCN903H8T R407C
Spreżarka C-SCN903H8T to niezawodny i efektywny wybór do zastosowań w systemach HVAC&R. Ta sprężarka jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika oraz używa oleju FV68S. Jako główny czynnik chłodniczy stosuje: R407C. Zatwierdzone czynniki chłodnicze dla tej sprężarki to R134A, R448A, R449A, R513A. Możliwa praca na czynniku R404A przy zastosowaniu separatora cieczy.
Oferując wydajność 34900 W oraz współczynnik wydajności na poziomie 3,09. Jej objętość skokowa wynosi 205,4 cm3, a technologia spiralna zapewnia płynną i cichą pracę.
Sprężarka z silnikiem INDUKCYJNYM TRÓJFAZOWYM charakteryzuje się pionową konstrukcją, co sprawia, że nadaje się zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i mieszkalnych. Jej konstrukcja wysoko ciśnieniowa przewidziana jest aż do 3,2 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie dociera do 1,6 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SCN903H8T |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R407C,R448A,R449A,R134A,R513A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 34900 W |
| Pojemność skokowa | 205,4 cm³ |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 2,8l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 25 mm |
| Średnica rury tłocznej | 19 mm |
| Waga | 70,5 kg |

